30 napon belüli legalacsonyabb ár a leárazás előtt: 85 870 Ft
Szín: barna
Válaszd ki a méretet:
--Méret--
Dekoratív szegéllyel ellátott velúr mokaszin – időtlen stílus olasz csavarral
Dobd fel a ruhatárad ezzel a mokaszinnal, amely tökéletesen ötvözi a klasszikus eleganciát a mindennapi kényelemmel. Puha, természetes velúr bőrből készült, stílusos formavilággal és luxus textúrával büszkélkedhet, amely kifinomult bájt kölcsönöz minden öltözéknek. A lekerekített orr finoman megnyújtja a lábat, előnyös megjelenést kölcsönözve, míg az elülső díszes rész ékszer ihlette díszítéssel teszi teljessé a lábbelit. Puha, természetes bőrrel bélelt, mind a talpbetét, mind a bélés kényelmet, légáteresztő képességet és tökéletes illeszkedést kínál.
Kinek ajánljuk? Ha szereted az időtlen darabokat finom részletekkel, és olyan cipőt keresel, amely ideális irodába, hétköznapi kirándulásokra vagy mindennapi viseletre – ez a mokaszin neked készült. Stílusos alternatívát jelent a balerinacipők vagy a derby cipők helyett: elegáns, mégis kivételesen kényelmes.
Tippünk: Párosítsd szűk szabású nadrággal vagy laza szabású ruhával és egy selyemblúzzal. Egészítsd ki kifinomult mindennapi megjelenésedet egy hozzá illő színű bőr kézitáskával vagy egy klasszikus válltáskával.
Főbb jellemzők:
Anyag: Természetes velúr bőr – puha tapintású és könnyedén elegáns.
Lekerekített orr: Finoman megnyújtja a lábat és könnyedséget kölcsönöz a sziluettnek.
Díszítő elem: Egy finom, ékszerszerű részlet, amely vonzza a figyelmet és fokozza a megjelenést.
Lapos sarok: Stabilitást és egész napos kényelmet biztosít.
Olaszországban készült: A kiemelkedő minőség és a hagyományos kézművesség jele.
Kényelmes és praktikus kialakítás:
Természetes bőr talpbetét és bélés: Puha és lélegző a tartós kényelemért.
Gumitalp: Rugalmas és tartós, mindennapi viseletre tervezve.
Válaszd a klasszikus eleganciát – rendeld meg most, és élvezd az örök stílust!